21 gadus jauna šova zvaigzne pēkšņi iet bojā viesnīcas numuriņā; lūk, noskaidrotas detaļas!

21 gadus jauna šova zvaigzne pēkšņi iet bojā viesnīcas numuriņā. Lūk, noskaidrotas detaļas no šī traģiskā incidenta! Kas zināms likumsargiem? 

Vai tuva cilvēka zaudējums spēj ietekmēt cilvēka atlikušo dzīvi?

 

Jā, tuva cilvēka zaudējums var ievērojami ietekmēt cilvēka atlikušo dzīvi, izraisot emocionālas, psiholoģiskas un sociālas izmaiņas. Šāda pieredze ir sāpīga un emocionāli sarežģīta, un tā var atstāt ilgstošas pēdas uz cilvēka labsajūtu un dzīves kvalitāti. Dažas iespējamās ietekmes ietver:

Traumatiskas emocijas: Zaudējums var izraisīt dažādas emocionālas reakcijas, tostarp sēru, bēdas, skumjas, dusmas, izolāciju un bailēm. Katrs cilvēks piedzīvo sāpes un emocionālas reakcijas atšķirīgi, atkarībā no personības, attiecību ar zaudēto cilvēku un citiem faktoriem.

Depresija un sēru procesi: Ilgstoša sēru process var izraisīt depresiju un citus psiholoģiskus traucējumus. Cilvēks var piedzīvot bezcerības sajūtu, zaudēt interesi par ikdienu, miega problēmas un citas emocionālas grūtības.

Sociālās izmaiņas: Zaudējums var ietekmēt cilvēka attiecības ar citiem. Dažreiz cilvēks izvairās no sociālās dzīves, zaudējot interesi par kopīgām aktivitātēm un attālinoties no draugiem un ģimenes.

Identitātes maiņas: Zaudējums var ietekmēt cilvēka identitāti un dzīves perspektīvu. Cilvēks var sākt skatīties uz dzīvi citā gaismā, pārskatot savus mērķus, vērtības un prioritātes.

Fiziskā veselība: Ilgstošas emocionālas spriedzes rezultātā cilvēka fiziskā veselība var ciest. Depresija un stresa ietekme var veicināt dažādas veselības problēmas, piemēram, miega traucējumus, imūnsistēmas vājināšanos un citas saistītas veselības problēmas.

Meklēšana nozīmes un saprašanas: Zaudējums var iedrošināt cilvēku meklēt nozīmi un saprašanu dzīvē. Daži cilvēki sāk pārdomāt dzīves mērķus un centienus atrast veidus, kā turpināt, pielāgojoties jaunajiem apstākļiem.

Šīs ietekmes var būt daudzveidīgas un individuālas, jo katrs cilvēks piedzīvo zaudējumu un reaģē uz to savādāk. Svarīgi ir atzīt sēru un piedāvāt atbalstu tiem, kas piedzīvo zaudējumu, lai palīdzētu tiem risināt sāpes un pielāgoties jaunajiem apstākļiem.

 

Mirusi šova “New Patsanki” septītās sezonas dalībniece Diāna Jangolenko. Meitene nomira pēc tam, kad bija izdzērusi no psilocibīna sēnēm pagatavotu mēnessvīna tinktūru. Ir gadījumi, kad šo tinktūru izmanto spēcīgas depresijas gadījumā.

Šodien kļuva zināms par Diānas Jangolenko aiziešanu mūžībā. 21 gadu vecās meitenes ķermenis tika atrasts viesnīcas numurā. Televīzijas zvaigznes draugs ziņoja, ka viņa bija lietojusi mēnessvīna tinktūru no psilocibīna sēnēm.

 

Pirms aiziešanas mūžībā Jangolenko savā personīgajā blogā rakstīja: “Es izlasīju par to, ko es tikko noriju… Tur ir 90% letalitātes rādītājs…”

Lasi vēl: “Jaungada brīvdienas būs vissliktākās 21. gadsimtā”: sinoptiķi stāsta, kas mūs sagaida

Diāna dzima 2002. gada 11. aprīlī Noriļskā. Meitene cieta no atkarībām. Šobrīd ir versija, par to, ka meitene iedzēra tinktūru, lai nomierinātos, tomēr izskata arī versiju par sev tīšu pāri nodarīšanu.

 

Ja Jums ir slikta pašsajūta vai nomāc domas par pašnāvību un tuvumā nav neviena, ar ko aprunāties un kam lūgt palīdzību, zvaniet uz krīzes centra „Skalbes” krīzes tālruni, kur Jūs uzklausīs un sniegs padomu. Īpaši smagās un dzīvībai bīstamās situācijās zvaniet neatliekamajai medicīniskajai palīdzībai.

Diennakts krīzes tālruņi krīžu un konsultāciju centrā „Skalbes”:
67222922 (Lattelecom)
27722292 (Bite)

Neatliekamās medicīnas palīdzības dienests 113

Nebaidieties jautāt pēc palīdzības!

Atcerieties, ja Jūs ciešat no depresijas un Jums ir domas par pašnāvību, nepieciešams meklēt profesionālu palīdzību:

  • zvaniet Jūsu ģimenes ārstam vai dežūrējošam ģimenes ārstam;
  • zvaniet Jūsu psihiatram;
  • zvaniet 113 (neatliekamajai medicīniskajai palīdzībai)!

Kad Jūsu stāvoklis uzlabojas, ir svarīgi pretoties vēlmei pavadīt laiku vientulībā. Uzrunājiet savus tuvākos, nebaidieties runāt par savu slimību un lūgt palīdzību, ja nepieciešams. Atbalstīt kādu ar atkārtotu depresiju bieži var būt grūti gan draugam, gan ģimenes loceklim. Tādēļ mēs rekomendējam Jums vizītē pie ārsta doties kopā. Jūsu ārsts var piedāvāt atbalstu, un Jūsu draugs vai ģimenes loceklis var iemācīties saprast slimību un tās sekas. Laba ideja ir kopīgi pievienoties kādai atbalsta grupai.

 

Leave a Comment